• 1
 • 2
 • 3
Service 1

Bezprzewodowe systemy SSWiN

Instalacja alarmu domowego kojarzy się zazwyczaj z koniecznością położenia okablowania, które pozwoli na komunikację pomiędzy poszczególnymi elementami systemu. Z tego powodu część osób odkłada decyzję o zabezpieczeniu domu do czasu, gdy będą robić remont pomieszczeń. Tymczasem, jeśli nie chcemy kuć bruzd w ścianach, ani montować korytek czy rurek na kable, możemy wykorzystać rozwiązania bezprzewodowe. Co prawda koszt poszczególnych elementów będzie w tym wypadku wyższy, ale zaoszczędzimy na robociźnie, sprzątaniu i czasie pracy. Ostatecznie wariant bezprzewodowy może się okazać nawet tańszy od przewodowego.

Co to jest alarm bezprzewodowy ?

Jest to nowocześniejszy rodzaj alarmu, wykorzystujący sygnały przekazywane drogą radiową. Czujniki ruchu są wyposażone w własne baterie zasilające, więc nie wymagają specjalnych połączeń przewodowych. Jest to zdecydowanie najmniej inwazyjna opcja instalacji alarmowej. Nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów i jest bardzo estetyczna. Dodatkowo taki system montuje się stosunkowo szybko i można go wykonać nawet na parę dni przed wyjazdem wakacyjnym. Jedynym warunkiem który może utrudnić nam tego typu zabezpieczenie jest konieczność zapewnienia zasilania centrali przed właściwym już montażem urządzeń bezprzewodowych. Jest to warunek konieczny do tego aby możliwa była weryfikacja poziomu sygnału radiowego.

Zakresy stosowania bezprzewodowych systemów alarmowych:

 • bezprzewodowe instalacje alarmowe nadają się do mniejszych i większych domów prywatnych lub mieszkań, jak również do mniejszych i średnich punktów handlowych i usługowych.
 • Bezprzewodowe instalacje alarmowe są wybierane w pierwszej kolejności do doposażenia, przy czym fachowiec może je zamontować w szybki sposób, nie powodując przy tym dużych zabrudzeń.

  Zalety alarmu bezprzewodowego:
 • Bezprzewodowa transmisja do stosowania w trudno dostępnych miejscach
 • Oszczędność kosztów przy instalacji
 • Względnie nieskomplikowany montaż bez układania przewodów
 • Wysoki stopień elastyczności z możliwością rozszerzenia w każdej chwili
 • Możliwość demontażu i przeniesienia w przypadku przeprowadzki
 • Szybka i łatwa integracja dodatkowych podzespołów

 • Service 1

  PROJEKT

  Priorytetem zespołu jest zawsze jakość i niezawodność systemu a nasze projekty to kompromis między ceną a wyposażeniem niezbędnym do osiągnięcia tych założeń.

  Czytaj więcej
  Service 2

  BUDOWA

  Nasze projekty wykonujemy z należytą dbałością i troską o długie i bezawaryjne działanie każdego systemu jaki będziemy mieli możliwość dla państwa wdrożyć.

  Czytaj więcej
  Service 3

  SERWIS

  Odpowiednio serwisowany system zazwyczaj działa latami.W VERBE Każdy Klient zostaje otoczony 24-miesięczną opieką serwisową i wsparcie techniczne.

  Czytaj więcej

  Wsparcie Techniczne

  Obsługą techniczną objęci są wszyscy klienci korzystający z naszych usług oraz nabywcy produktów znajdujących się w naszej ofercie.

  info@verbe.pl - info@verbe.pl - E-mail to najlepszy sposób kontaktu z naszymi specjalistami.

  Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

  +48-884-30-30-50+48 884 30 30 50 - Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Zespół VERBE